FLAŞ HABER
 İşimiz zamanımızdan daha çok.

 Neden mi?  Çünkü ;

Çok yakın geçmişte tarihe şehid verdiğimiz Osmanlı’da böyle bir yapıya sahipti. Çok zengin kültürü vardı. Bünyesinde her çeşit etnik gurup ve mezhebi barındırabilecek potansiyeli vardı.

Öyle ki hem günümüz hem de tarihte Zulmün ta kendileri olan siyonizm savunucuları ve ihanet odaklarını bile kendi bünyesinde  şer-i kanunlarıyla haklarını koruyup gözetmekteydi.

Evet o zaman öyleydi.

Balkanlardan Afrika’ya kadar uzanan hayırlı bir medeniyetler birlikteliği söz konusuydu. Alem-i İslam’ın bir başka tanımıydı.

Bundan dolayıdır ki;

Saraybosna, İstanbul, ilmin merkezi Bağdat, Şam, Beyrut, Kahire ve Kudüs fiilen olmasa bile resmen bir birine bağlıydı. İstanbul’dan yola çıkan tüccar efendi pasaportsuz, vizesiz, üstelik metelik bile vermeden değişik uğrak mekanlar da yani kervansaraylarda konaklayıp, Kahire’ye kadar rahatça minimum problem maximum emniyetli olarak gidip ticaret yapıyordu. Aynı koşulda yaşadığı şehire geri dönüyordu.

Şimdilerde böyle mi. Nerde .

Bütün Osmanlı topraklarında bambaşka bayraklar göğe yükseliyor. Ve hepsi birbirine bıçak bilemese de düşünmüyor değil. Tek ortak noktamız BM olmuş, yok bilmem NATO haçlı ordusu olmuş. Onların kendilerine bile hayrı yok. Allah’ı bilipte ona meydan okuyan şeytan davası güdücülerden bize hayır gelmez.

Devlet dediğin dünya kadar büyük, bayrağı ise şehid kanıyla sulanmış ay yıldızlı al bayrak olmalı.

Bundan mütevellit diyorum ya işimiz zamanımızdan daha çok....

Misafir Avatar
İsim
Yorum Gönder
Kalan Karakter:
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×
Misafir Avatar
hatice beydilli 5 yıl önce

başarılarının devamını dilerim oğlum

banner184